sadsad x
asdasd

Alez Modelleri

Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

Rahat bir uyku uyuyabilmek adına yatakların konforlu ve rahat olması gerekmektedir. Bu bakımdan yatakların istenilen seviyede rahatlık sağlayabilmesi için ise belli başlı aparatlarının son model kaliteli ürünlerden yapılması şarttır. Bu bakımdan yatak örtüsü ve yastık kılıfı koruyucusu üretimi ve satışı açısından firmamıza güvenebilirsiniz. Çünkü firma olarak ürünlerimizi su geçirmez alez yapımı ürünler olarak tasarlamakta ve buna göre satışa sunmaktayız. Böylece müşterilerimizin firmamıza sonuna kadar güvenebileceğini garanti ediyoruz.

Ürün Özelliklerimiz Nelerdir?

Satışını gerçekleştirmekte olduğumuz ürünlerin tamamıyla pamuklu olduğunu söyleyebiliriz. Böylece tam koruma sağlamaktadır. Ayrıca kapitone alez özellikli yatak örtüsü koruyucularımız hiçbir şekilde sıvı geçirmemektedir. Özellikle küçük çocuklarıyla alakalı olarak sorun yaşayan ebeveynler için ideal ürünler pazarlamakta olduğumuzu net bir biçimde belirtebiliriz. Bunun yanında pamuklu yüzeyi sayesinde bedeni sıkı bir şekilde sarmaktadır. Bununla birlikte herhangi bir batma, kaşındırma ya da sızdırma gibi bir sorun çıkarma durumu kesinlikle söz konusu olmamaktadır.

Üretmiş olduğumuz her üründe olduğu gibi alez kategorisindeki ürün seçeneklerini de çamaşır makinelerinde yıkanabilmektedir. Ancak çamaşır makinesinde yıkama yaparken yıkama sıcaklığına ve çamaşır makinesi devrine dikkat etmenizde fayda vardır. Aksi halde ürün ile alakalı sorunlar oluşabilir.

Ürün ile alakalı ideal yatak ölçülerinde olduğunu eklemek gerekir. Genellikle çift kişilik yataklar için kullanılmaktadır. 160x200 boyutlarında olacak şekilde üretilen ürünümüz müşterilerimizin satın alımlarına açıktır. Ayrıca stoklarımızda bu ürün kesinlikle bulunmaktadır. Ürün tedariki hususunda herhangi bir problemle karşılaşmayacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Su Geçirme Alez Ürünü Yatak Örtüsü Müdür?

Ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz bu ürün kesinlikle yatak örtüsü değildir. Açmak gerekirse ürünü kullanacağınız bölgeye sonradan örtülmüş gibi durmamaktadır. Kesinlikle yatağın şeklini almakta ve dışarıdan bakıldığında bir parçası şeklinde gözükmektedir. Bundan ötürü de ürünün kullanım şartlarını inceleyerek çok rahat bir biçimde satın alabilirsiniz. Özellikle su geçirmez örtü oluşu ürünün müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmesine vesile olmaktadır. Bunun yanında hem çocuklar hem de yatağa bağımlı hale gelen yetişkinler açısından rahatça kullanılabilmektedir. Suyu emen ve sızdırmayan yapısından ötürü ürünümüze rağbet bir hayli fazladır.

Ürün Fiyatları ve Taksit Olanakları

Satışa sunduğumuz bu ürünle ilgili olarak fiyatlarımız son derece makuldür. Ayrıca kredi kartına taksit seçeneklerimizin olduğunu da unutmamalısınız. Ürün hakkında merak ettiklerinizi de firmamızın ilgili birimlerine sorabileceğinizi hatırlatmakta yarar görüyoruz. Sonuç olarak kaliteli bir ürün satın almak ve kullanmaya başlamak için su geçirmez örtü modelleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Böylece ideal ölçülerdeki bu ürünü satın alarak yataklarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Bundan farklı olarak üründen memnun kalmadığınız takdirde 15 gün için iade ederek paranızı geri alabileceğinizi söyleyebiliriz. Şu ana kadar ise ürünümüzün kalitesinden ve su sızdırmazlık özelliğinden ötürü herhangi bir iade süreciyle karşı karşıya kalmadığımızı bilmenizi istiyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.